Accordion Menü Yapımı
Hakkımızda

Vizyonumuz

Bazı şeyler vardır ki; değeri hiçbir şeyle ölçülemez. Sizin için tek ve vazgeçilmezdir. bizim görevimiz, yaşamınıza anlam katan varlıkları, yuvanızı, sizlerin vazgeçilmezlerini korumaktır. Yaşamınızda sizlere eşlik edecek, hayatınızdaki vazgeçilmezlerden olacak her zevke ve her mekâna uygun ürünler sunmaktır. Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak konusunda sürekli araştırma ve geliştirme yaparken kalite standartlarından asla taviz vermeyerek sektöründe en seçkin isim olmuştur APEKS AHŞAP asla taviz vermediği kalite standartlarıyla yurtiçi pazarların yanı sıra yurt dışı pazarlarda da hızla yükselen bir değer olarak,ahşap ın kalitesini tüm dünyayla tanıştırmayı bir işletme vizyonu olarak belirlemiştir.

Misyonumuz

APEKS AHŞAP ÜRÜNLERİ 1999 yılında hizmete girmiştir. Üretim sahamızda kapı kasaları, pervaz, profil ve süpürgeliklere  doğal kaplama yapılmaktadır.APEKS AHŞAP olarak  Avrupa topluluğunun kabul ettiği E1 normlarında, kanserojen etkisi olmayan yonga levha ve dünyanın önde gelen firmalarından seçtiğimiz  malzemeleri kullanarak, hijyenik ve ergonomik kapı, çelik kapı, kapı kasası,kapı pervazı, profil, süpürgelik ve doğrama üretmekteyiz. değerli Müşterilerimizin  isteklerine göre renk ve  malzeme  seçilerek detaylar ihtiyacınız ve zevkinize göre oluşturulup mekâna en uygun biçimde yerleştirilerek  yaşayacağınız güzel ortamlar oluşturmaktayız.

APEKS AHŞAP yüksek standartlı, kaliteli hizmetiyle en üst düzeyde koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir 
Faaliyetlerini sürdüren firmamız mesleki birikimi , hizmet kalitesi ve uygun fiyatlarıyla  değerli müşterilerimizin hizmetindedir.